Forum Kierunku Ochrona Środowiska 2013!

Informacje, wydarzenia oraz wszystko co niezbędne na naszym kierunku


#1 2013-10-05 21:10:05

 Misiu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 9
Punktów :   

Kamil Hajduk

Hej, nazywam się Kamil Hajduk!
Mam 20 lat, rok temu studiowałem na IŚ, lecz niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem (czyt. analiza 2, fizyka, itp...), wiem, nie ma się czym chwalić, ale stało się, trzeba żyć dalej! Planowo i tak miałem zacząć ochronę środowiska, więc przeznaczenie mnie tu przygnało. Ogólnie jestem osobą otwartą, uśmiechnięta i towarzyską, chętnie pomogę w granicach mojej możliwości
Oczywiście tak jak i rok temu przegapiłem immatrykulację i dzień wstępny, więc nie stawiłem się na spotkanie integracyjne, jeżeli takowe miało miejsce. Mam nadzieję że znajdziemy jakiś wspólny temat i razem przebrniemy przez ten kierunek ze spokojem i powodzeniem!

Offline

 

#2 2013-10-05 22:01:11

 Daria

Nowy użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kamil Hajduk

Cześć Kamil widzę, że nie tylko mi poszło coś nie zgodnie z planem z tym, że ja byłam na SKP - największy błąd w moim życiu..

Offline

 

#3 2013-10-05 22:14:27

 Misiu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kamil Hajduk

Więc nie jestem jedyny ;D Błąd, nie błąd, wszystko dobrze jak na razie idzie Teraz tylko się trzeba spiąć i dać sobie radę ze wszystkim ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spis-ots.pun.pl www.naruto8.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.polskiet2011.pun.pl www.infstorun.pun.pl